До відома батьків та учнів.

8 квіт. 2021
Інформація про роботу комунальної установи «Офіс реформ Харкова» та освітньої ініціативи «Твоє право».

Ознайомлення з роботою комунальної установи «Офіс реформ Харкова» та освітньої ініціативи «Твоє право»

Шановні батьки та учні!

Інформуємо Вас, що в місті Харкові створена та працює Комунальна установа   «Офіс реформ Харкова» . Контактні дані установи:

e-mail:                          [email protected]

Офіційні веб-сайти:   data.gov.ua

Телефон:                     (063) 486-01-11

Адреса:                        61003, м. Харків, м-н. Конституції, 1, 3 під’їзд, кім. 32-05

Режим роботи:            Понеділок -Четвер        9.00 - 18.00

П’ятниця                        9.00 - 16.45

Перерва                          13.00-13.45

Субота, Неділя               вихідні

Комунальну установу «Офіс реформ Харкова» (КУ «Офіс реформ Харкова») (далі – Офіс реформ) створено рішенням 22 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 17.10.2018 № 1248/18 «Про створення комунальної установи «Офіс реформ Харкова», з метою сприяння реалізації Стратегії розвитку міста Харкова, запровадження загальноприйнятих практик міського управління, впровадження результатів наукової та науково-технічної діяльності, забезпечення інноваційних та креативних підходів у процесі реформування системи взаємодії між членами територіальної громади та органами місцевого самоврядування міста Харкова.

Офіс реформ підпорядкований Департаменту реєстрації Харківської міської ради.

Офіс реформ є неприбутковою установою, має статус бюджетної установи.

Завданнями Офісу реформ є надання організаційної підтримки і координація зусиль, спрямованих на реалізацію Стратегії розвитку міста Харкова; генерування, розробка і супровід виконання ідей та дій, спрямованих на всебічний розвиток міста з урахуванням його специфіки, можливостей і потреб та інше.

Крім того, в місті Харкові запроваджено правовий проект – освітня ініціатива  "Твоє Право" під гаслом знаю закон, розумію право.