Зустріч з мером

1 черв. 2023
Відбулася зустріч Ігоря Олександровича Терехова з учасниками акції «Поділися своїми мріями»!

До Дня Захисту дітей за ініціативи Харківського міського голови для школярів Харкова було проведено акцію «Поділися своїми мріями». Кожен бажаючий написав листа про рідне місто та свої найзаповітніші бажання, пов’язані з ним.

Учні нашої школи активно відгукнулися на ініціативу і взяли участь в акції. Листи надійшли не тільки з Харкова, а й з різних країн та областей України. Мрії наших дітей сповнені любов’ю до рідного міста. Найголовніша ж мрія кожної дитини – це ПЕРЕМОГА та МИР!

1 червня відбулася зустріч Ігоря Олександровича Терехова, Харківського міського голови, з авторами найбільш зворушливих та теплих листів. Мер вручив учасникам зустрічі подарунки та подякував дітям за щирість, вчителям та батькам за виховання таких гідних дітей.

Учні Київського району відгукнулися на ініціативу і взяли участь в акції. Листи надійшли не тільки з Харкова, а й з різних країн та областей України. Мрії наших дітей сповнені любов’ю до рідного міста. Найголовніша ж мрія кожної дитини – це ПЕРЕМОГА та МИР!

1 червня відбулася зустріч Ігоря Олександровича Терехова, Харківського міського голови з авторами найбільш зворушливих та теплих листів. Харківський міський голова вручив учасникам зустрічі подарунки та подякував дітям за щирість, вчителям та батькам за виховання таких гідних дітей.