З історії школи

1992 – поїздка у місто Цинцинатті     (США)

1993 – відкриття першого навчально – виховного центру “Тарасова світлиця”; організація роботи Шкільної парламентської республіки

1996 – оформлення першого у Харкові кабінету краєзнавства

2000 – перемога у всеукраїнському конкурсі ” Кращий клас ХХ століття”

2002 – відкриття навчально – виховного центру “ Берег дитинства”

2003 – ІІ місце у міському конкурсі на кращу підготовку до нового навчального року

2004 – відкриття навчально – виховного центру “ Харків і харківяни”

2005 – відкриття музею бойової та трудової слави “Память”

2007 - відкриття кращого навчально – психологічного     кабінету (за підсумками обласного конкурсу )

2003, 2008 – І місце у міському конкурсі на кращу  шкільну їдальню

2008 – музею “Память” надано статус “Зразковий музей”

2009 – І місце у міському конкурсі на кращий музей бойової та трудової слави

2010 – ІІ місце у міському конкурсі “Шкільний інформаційний світ”

• 2011 - І  місце в районному конкурсі “Сучасний заклад освіти”
  • 2011 - ІІІ місце в обласному конкурсі на кращу організацію роботи органів учнівського самоврядування
  • 2011 - Перемога пошукової групи “Пам’ять” в обласному етапі  Всеукраїнської  експедиції  учнівської та студентської молоді  “Моя Батьківщина - Україна”

• 2012 - Перемога в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу “Школа сприяння здоров’ю”;
  • 2012 - Участь у ІV Національній виставці в м. Києві “Інноватика в сучасній освіті”
  • 2012 - ІІІ місце в міському конкурсі “Шкільний інформаційний світ”;
  • 2012, 2013 - Перемога   в обласній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція»;
  • 2014 - ІІ місце   в міському фестивалі дитячо-юнацьких громадських  організацій «Запали свою зірку»;

• 2014 - Перемога ЗНЗ у національному проекті «Відкритий світ»;
  • Перемога в обласному конкурсі - огляді на кращу модель превентивного виховання в рамках діяльності  Євросоюзу та Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», громадського об’єднання  «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»). Участь уміжнародній конференції, присвяченій діяльності Шкіл, дружніх до дитини (вересень 2014).

• 2014 - Навчальний заклад нагороджений тренінговим кабінетом як переможець Всеукраїнського конкурсу на кращу модель превентивної освіти;

• 2015 - Перемога в міському конкурсі «Учень року» в номінації «Лідер року»;

• Команда КВК - фіналіст гри Чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова сезону 2014-2015 рр.

Відзнаки

• Державна нагорода - медаль10 років незалежності України (2001 р.);

• ІІІ місце в обласному конкурсі виховних проектів (2004 р.);

• Досвід роботи школи по створенню поліцентрів рекомендовано впроваджувати в педагогічну практику  (Лист ГУОН ХОДА № 2516 від 24.06.2005 р.);

• Державна атестація навчального закладу з відзнакою за висновком регіональної експертної ради з атестації навчальних закладів ГУОН ХОДА № 4-13 від 19.05.2006 р.

• Грамота ГУОН ХОДА за  І місце в обласному конкурсі на кращу модель  співпраці між батьками, учнями, педагогами.