11 груд. 2020

До уваги учнів та батьків! Терміни зимових канікул

Зимові канікули для учнів триватимуть з 25 грудня 2020 року по 10 січня 2021 року. Про будь-які зміни щодо дати початку навчальних занять буде повідомлено додатково.
10 груд. 2020

Контрольні роботи для учнів-членів МАН

У закладі освіти проведено контрольні роботи для учнів-членів Малої академіі наук.
9 груд. 2020

Допоможи птахам взимку

Акція "Допоможи птахам взимку" проведена учнями та батьками 2-6-х класів. На деревах поблизу закладу освіти з'явилися годівнички для птахів.
8 груд. 2020

Практичне заняття з евакуації при виникненні пожежі

У закладі освіти проведено чергове практичне заняття з евакуації при виникненні пожежі. Практичні вміння учнів злагоджено діяти в екстремальних ситуаціях-запорука збереження здоров'я та життя.
8 груд. 2020

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики учня 11 класу Ярового Олександра
7 груд. 2020

Тиждень англійської мови

З 07.12.2020 проводиться тиждень англійської мови за окремим планом, де передбачено проведення конкурсів, конференцій, ігор онлайн. За підсумками проводитимуться лінійки, де переможці будуть нагороджені грамотами та дипломами за перемоги в інтелектуальних змаганнях.
4 груд. 2020

Підготовка до тижня англійської мови

Учні 5-11-х класів розробили план проведення традиційного тижня англійської мови.
3 груд. 2020

Ні-булінгу!

Учні 7-8-х класів взяли участь у дискусії "Толерантність - обов"язок чи необхідність?"
2 груд. 2020

Правила для здобувачів освіти

У 5-6-х класах проведено години спілкування про Правила для здобувачів освіти ХЗОШ №52
1 груд. 2020

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів

Вітаємо: Коваленко Анастасію, ученицю 11-го класу, з перемогою (ІІІ місце), Гармидер Ангеліну, ученицю 9-го класу, - (ІІ місце), Онопрієнка Євгена, учня 8-го класу, - (ІІІ місце)- в районному етапі олімпіади з української мови та літератури; Бубир Михайла, учня 9-го класу, (ІІІ місце) - з історії України.