17 лют. 2021

Засідання Ради ХЗОШ №52

На засідання Ради ХЗОШ №52 винесено розгляд питань щодо надання матеріальної допомоги дітям-сиротам, родинам із малозабезпечених родин; зміцнення матеріально- технічної бази закладу освіти у лютому-березні 2021 року.
16 лют. 2021

Підготовка до Дня рідної мови

Учні 5-11-х класів ретельно готуються до Міжнародного Дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого.
15 лют. 2021

Підведення підсумків тижня історії України та географії

Учням 8-11-х класів вручено Грамоти за активну участь у проведенні тижня історії України та географії онлайн.
12 лют. 2021

Святкуємо День святого Валентина

До Дня святого Валентина учні прикрасили фотозону, організували пошту. Слова ввічливості та поваги дарували на листівочках здобувачі освіти педагогам, однокласникам, працівникам закладу освіти.
11 лют. 2021

Конкурс малюнків

У рамках проведення тижня історії та географії був проведений конкурс малюнків про природу у початковій школі.
10 лют. 2021

Тиждень історії та географії

У закладі освіти проводиться тиждень історії та географії, в рамках якого організовано проведення онлайн вікторин, конкурсів, інтелектуальних змагань.
9 лют. 2021

День безпеки в Інтернеті

У закладі освіти проведено День безпеки в Інтернеті. Здобувачі освіти підготували радіопередачу, виставку стіннівок, в яких подаються поради щодо уникнення ризиків у соцмережі.
9 лют. 2021

Вибір підручників

8 лют. 2021

Загальношкільні батьківські збори онлайн

08.02.2021 року проведено загальношкільні батьківські збори онлайн, де обговорювалися питання Порядку проведення медичних оглядів у закладах загальної середньої освіти, безпеки в Інтернеті.
4 лют. 2021

Проведені профілактичні бесіди

В рамках програми "Шкільний офіцер поліції" 04.02.2021 року для учнів 4-5-х класів проведені профілактичні бесіди онлайн "Безпека на дорозі" лейтенантом поліції, інспектором відділу зв'язків з громадскістю УПП в Харківській області Черкашиним Д.М.