17 трав. 2018

Результати вибору
16 трав. 2018

Київський район очима юних -2018

Урочисте нагородження переможців районного конкурсу "Київський район очима юних" відбулося 15.05.2018 року. Вітаємо учня 1-А класу Педан Данила, який став переможцем у номінації "Національний одяг мешканців Земель Німеччини"
11 трав. 2018

Вітаємо Багнюк Катерину

Багнюк Катерина нагороджена Дипломом лауреата ІІІ ступеню за перемогу у Всеукраїнському дитячому конкурсі класичної та сучасної музики "Ландыш"
8 трав. 2018

Електронна платформа для вибору підручників

Шановні батьки, учні та класні керівники! Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради забезпечило доступ закладам загальної середньої освіти до електронної платформи pidruchnyk.ua, за допомогою якої учні закладів можуть бути забезпечені електронними підручниками та навчально-методичними посібниками, яким надано гриф «Рекомендовано МОН». код доступу для авторизації та автентифікації. (8SH827FC) Кожен учень повинен зареєструватися та завантажити у електронний Портфель підручники (детальніше дізнайтеся з Інструкції - https://www.pidruchnyk.ua/static/instruction.pdf)
4 трав. 2018

Кольоровий тиждень

З 07 травня в школі проходитиме кольоровий тиждень. Необхідно прийти і вчителям, і дітям в одязі (або елементах одягу), який відповідає кольору дня. Понеділок – зелений Девіз дня – Збережемо природу Землі разом! Вівторок – червоний. Девіз дня: Не згасне пам'ять у наших серцях. (присвячений Дню примирення та пам’яті) Четвер – синій. Девіз дня: У краплині води – наше життя. П’ятниця – жовтий. Добро починається з тебе.
3 трав. 2018

Поглиблені медичні огляди

08.05. 2018 поглиблені медичні огляди будуть проведені для учнів 5-8-х класів; 11.05.2018 року -для учнів 1-4-х класів з 9.30 до 12.00
2 трав. 2018

Вивчаємо українську мову

Учні 8-А класу разом з вихованцями містечка "Отрадне" провели інтелектуальну гру на знання української мови
27 квіт. 2018

Вітаємо Базима Ігоря

Дипломом VІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв (лауреат ІІ ступеня) нагороджений Базима Ігор у номінації "Інструментальне мистецтво: фортепіано"
27 квіт. 2018

Свято прощання з Букварем

Для учнів 1-го класу проведено свято прощання з Букварем
26 квіт. 2018

День Чорнобильської трагедії

Проведена радіолінійка про події 26 квітня 1986 року - вибух на Чорнобильській АЕС.