Прийом до 1-го класу

Здійснено прийом здобувачів освіти до 1-го класу. Вільних місць немає.

ЗНО-2021

Випускники 2021 року складають ЗНО з української мови та літератури

День захисту дітей - 01червня 2021 року

До Дня захисту дітей у класних колективах пройшли години спілкування та вікторини про права дітей
31 трав. 2021

Вітаємо

Вітаємо здобувачів освіти 3-А класу, які посіли ІІІ місце в районному місячнику науки та мистецтва у номінації «Подорож до Країни Англійських казок» для учнів 1-5-х класів
28 трав. 2021

ЗНО-2021: ФЕЙКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

У мережі шахраї вже «продають» відповіді на ЗНО-2021. Як і в попередні роки, задовго до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram. Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2021 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО. В Українському центрі оцінювання якості освіти створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності. Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо. Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять УЦОЯО логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе. Зауважимо, що актуальну інформацію щодо ЗНО ви можете прочитати на вебсайті, на офіційних сторінках у соцмережах Facebook, Instagram,Тelegram. Аби не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію!
27 трав. 2021

Проведення профілактичної бесіди

27 трав. 2021

Проведення профілактичної бесіди

26 трав. 2021

Звіт керівника ЗОШ №52

Звіт керівника Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області відбудеться 09.06.2021 року о 18.00 в актовому залі закладу освіти
26 трав. 2021

Всеукраїнська школа онлайн запускає мобільний додаток

Відтепер платформа "Всеукраїнська школа онлайн" доступна у у вигляді мобільного застосунку. Застосунок ВШО — це повноцінний інструмент для зручного навчання з мобільних пристроїв, орієнтований передусім на школярів. У ньому є доступ до всіх курсів і матеріалів, розміщених на платформі. Також учні можуть брати участь в обговореннях та комунікувати зі своїми однокласниками. Можливості застосунку будуть поступово розширюватися. Застосунок ВШО вже доступний для операційної системи Android. Незабаром додаток вийде і для користувачів iOS. Мобільні оператори lifecell, Vodafone та Kyivstar забезпечують його користувачам безоплатний доступ до мобільного інтернету: при користуванні платформою через веб-версію або застосунок інтернет-трафік не тарифікується.
25 трав. 2021

День філолога

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі. У закладі освіти пройшли уроки з розвитку мовлення, на яких учні обговорили правильну вимову слів, зміни в новому українському правописі тощо. На уроках української літератури в старших класах у рамках підготовки до ЗНО було проведено уроки-лекції про постмодернізм в українській літературі, де учні ознайомилися з новинками літератури.