13 трав. 2021

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» оприлюднено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
12 трав. 2021

Участь в ІІ турі районної конференції "Перші кроки в науку"

12.05.2021 року здобуачі освіти взяли участь у ІІ турі районної конференції "Перші кроки в науку" (онлайн захист) в двох групах : Секція "Мистецтвознавство та історія" і секція "Природничо-математичні науки" .
11 трав. 2021

Профілактичний медичний огляд учнів 5-х – 11-х класів після поновлення занять очно!

11 – 12 травня 2021 року пройде профілактичнийі медичний огляд учнів 5-х – 11-х класів після поновлення занять очно. Огляд буде проведено сестрою медичною з урахуванням вимог щодо дистанціювання та уникнення скупчення учасників освітнього процесу.
11 трав. 2021

Підсумки участі ХЗОШ №52 у міжнародному проєкті DARE

9 трав. 2021

Заходи з нагоди відзначення 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 трав. 2021

Заходи до Дня пам'яті та примирення

8 трав. 2021

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів

7 трав. 2021

Звіт керівника закладу освіти перед громадськістю

09.06.2021 відбудеться звіт керівника ХЗОШ №52 Прибиловської Н.В. перед громадськістю о 18.00 в актовому залі закладу освіти
7 трав. 2021

Години спілкування офлайн та онлай до Дня пам’яті і примирення та вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

Для здобувачів освіти 1-4-х класів проведені години спілкування офлайн та онлай до Дня пам’яті і примирення та вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. Для здобувачів 4-11-х класів проведені онлайн «Урок звитяги», на яких обговорилися теми травня - День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та звільнення українських міст у 2014 році.

Проведення профілактичної онлайн бесіди

Проведення профілактичної онлайн бесіди шкільним офіцером поліції Черкашиним Д.М. "Безпечна дорога" для здобувачів освіти 3-4-х класів