24 трав. 2021

Відвідування виставки "Освіта Харківщини-2021".

21.05.2021 року здобувачі освіти 9-11-х класів відвідали 17 міжнародну спеціалізовану виставку "Освіта Харківщини-2021". Виставка «Освіта Харківщини» – щорічний захід. Традиційно на ньому презентується досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи для широких кіл населення міста та області. Учасники заходу представляють здобутки науково-педагогічних колективів та діляться досвідом. Ще одна важлива мета виставки – допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір закладу вищої освіти.
21 трав. 2021

Сьогодні стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання

20 трав. 2021

День вишиванки в закладі освіти

20 трав. 2021

Всеукраїнський день вишиванки

До ювілейного 15-го року Всесвітнього дня вишиванки для здобувачів освіти 1-11-х класів були проведені заходи: челендж до Дня вишиванки "Вишиванка - мамин оберіг" (знято фільм); години спілкування: «Вишиванку я вдягну: всьому світу покажу, що я українець (українка)»; фотовернісаж: «У вишиванці я та вся моя сім’я!»; літературно - музичний конкурс: «Безцінний спадок українців»; шкільний конкурс малюнків: «Ой, рушничок, рушничок кольорова доріжка!».
19 трав. 2021

Заходи до Дня Європи

Щороку, у третю суботу травня, Україна відзначає День Європи. З 17.05.2021 – 19.05.2021 року в 1-11-х класах були проведені години спілкування, усні журнали, бесіди: "День Європи в Україні", "День Європи - особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура".
18 трав. 2021

Соціологічне дослідження

Шановні батьки! Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному дослідженні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова
17 трав. 2021

Результати освітньо-мотиваційного проєкту «Харків пам’ятає CHORNOBYL».

Освітньо-мотиваційний проєкт присвячений 35 річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL» для учнів середніх та старших класів, що проводився з лютого по квітень цього року завершено. В рамках завершального етапу проєкту 26 квітня відбувся онлайн конкурс «Харків пам’ятає CHORNOBYL», в якому взяли участь здобувачі освіти 10-А класу. Діти показали гарні результати та вмотивованість. Всі учасники отримали сертифікати
17 трав. 2021

Результати районної конференції "Перші кроки в науку"

Вітаємо учениць 8 – го класу Бубир Д. та Гатило К., які посіли ІІІ місце в районній конференції "Перші кроки в науку"
14 трав. 2021

14 травня Україна вперше відзначає День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

14.05.2021 року проведені години спілкування для здобувачів освіти 1-11-х класів, присвячені Дню пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни: «Кожен, хто врятував хоча б одне життя, для мене є героєм». Розмова про харків’ян, які рятували євреїв у час Голокосту.
14 трав. 2021

Практичне заняття з евакуації

13.05.2021 року в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти 1-11-х класів проведено практичне заняття з евакуації.