16 бер. 2021

Вітаємо випускницю Василенко Софію

Випускниця 2020 року Василенко Софія стала стипендіатом Президента України відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України від 16.02.2021 №200 за перемогу в ІІІ етапі (Всеукраїнському) конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2020 року.
15 бер. 2021

Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».
12 бер. 2021

Святкування Масляної

12 березня 2021 року учні закладу освіти святкували Масляну
11 бер. 2021

Засідання Ради ХЗОШ №52

11 березня 2021 року відбулося засідання Ради закладу освіти, де розглядалися питання зміцнення матеріально-технічної бази школи та організації робіт із благоустрою території
10 бер. 2021

Виставка "Майстри слова"

Учні 10-А класу в рамках проведення тижня української мови та літератури оформили виставку, присвячену вшануванню українських письменників 18-19 століть.
9 бер. 2021

Шевченківські дні

З 09.03.2021 року в закладі освіти проводиться тиждень української мови та літератури. Учні беруть активну участь у проведенні онлайн конкурсів, вікторин, створення презентацій
9 бер. 2021

Вітаємо шкільну команду учнів 8-11-х класів, яка посіла ІІІ місце в районному онлайн - конкурсі "Основи безпеки життєдіяльності". Цей конкурс проводився з метою визначення вмінь, знань та навичок учнів діяти в надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального характерів, надавати першу медичну допомогу під час таких ситуацій. Конкурс складався з двох етапів: тестові завдання та веб-квест. Під час проходження веб-квесту учні у цікавій ігровій формі виконували завдання, за правильні відповіді отримували слова, з яких необхідно було скласти висловлювання давньогрецького історика "Коли немає здоров'я, мовчить мудрість, не може розквітнути мистецтво, не грають сили, марне багатство і безсилий розум". Під час гри учні продемонстрували вміння працювати в команді, швидко приймати правильні рішення, творчо та стратегічно мислити. Час промайнув швидко, креативність та винахідливість панували впродовж усієї онлайн-гри.
5 бер. 2021

Виставка, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня

03 березня 2021 року оформлена виставка учнівських поробок з паперу "Квіткова галявина"
4 бер. 2021