20 вер. 2023

Увага!

До уваги учасників освітного процесу! Офіційна позиція МОН щодо обмежень на відвідування дитячих закладів без щеплень проти кору!
15 вер. 2023

Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорогах!»

В рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорогах!» для учнів 1-9, 11 класів проводяться години спілкування "Будь обережним на дорозі", "Вивчаємо правила дорожнього руху", "Дорожні знаки, що вони означають!"
12 вер. 2023

Бесіди з ШОП

Сьогодні для учнів 1-2-х класів шкільним офіцером поліції Ченським Д.Г. проведено профілактичні бесіди!
11 вер. 2023

Увага!

Міністерство освіти і науки надало для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, підготовлених спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти»!
8 вер. 2023

Міжнродний день грамотності

З нагоди Міжнародного дня грамотності у гімназії проведено тематичні години спілкування, вікторини та "перерви ерудита"!
7 вер. 2023

Наші уроки

Учні нашої гімназії активно розпочали новий навчальний рік! Наші уроки як і завжди - цікаві, змістовні, результативні!
6 вер. 2023

До уваги учасників освітнього процесу!

Рекомендації щодо організації освітнього процесу!
5 вер. 2023

Увага!

До вашої уваги інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за серпень 2023 року!
4 вер. 2023

Увага!

До уваги учасників освітнього процесу інформаційна кампанія "Знай про інсульт!"
1 вер. 2023

Свято Першого дзвоника!

Сьогодні учні та вчителі гімназії відзначили свято Першого дзвоника та провели перші у цьому навчальному році уроки!