1 черв. 2017

День захисту дітей

Учні школи відзначили День захисту дітей культпоходам до міського парку відпочинку, участю у флешмобі на площі Свободи.
31 трав. 2017

Вистава в ліцею мистецтв №133

Відвідування вихованцями 5-7-го загонів табору відпочинку з денним перебуванням "Бригантина" ліцею мистецтв №133.
29 трав. 2017

Відкриття оздоровчого табору

Сьогодні розпочав роботу табір відпочинку з денним перебуванням "Бригантина".
26 трав. 2017

Привітання зі святом Останнього дзвоника

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав учнів, випускників, учителів та батьків із закінченням навчального року
26 трав. 2017

Привітання зі святом Останнього дзвоника

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична привітала зі святом Останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків

Вітаємо Базиму Ігоря з перемогою (ІІ) місце в обласному конкурсі

Вітаємо Базиму Ігоря з перемогою (ІІ) місце в обласному фестивалі -конкурсі акустичного вокального та інструментального мистецтва "Живий звук"

Нагородження Гладковської Анни

В урочистій обстановці Гладковській Анні вручили нагороди представники Адміністрації Київського району Харківської міської ради та Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за перемогу всеукраїнського рівня з соціології.

Лінійка переможців

24 травня у навчальному закладі була проведена лінійка нагородження учнів за успіхи в інтелектуальних, спортивних, творчих змаганнях протягом 2016/2017 навчального року
23 трав. 2017

ЗНО з української мови

Учні 11-А класу складають ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури
18 трав. 2017

День вишиванки

18 травня 2017 року в школі проведено День вишиванки.