27 лют. 2017

Звітують олімпійці

Відбувся черговий звіт про виконану роботу учнів, які готуються до Всеукраїнських олімпіад з базових предметів у 2017 році
24 лют. 2017

Славні імена митців

130 - річчю з дня народження режисера театру "Березіль" Леся Курбаса були присвячені години спілкування
21 лют. 2017

Міжнародний день рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у школі проведено ряд заходів. Учні шкіл ІІ та ІІІ ступеня написали диктант "Україна - наша земля, наша Батьківщина"
20 лют. 2017

Вітаємо Собакіна Ігоря

Вітаємо Собакіна Ігоря з перемогою у районній відбірковій олімпіаді з природознавства.
20 лют. 2017

Вшанування учасників Герої Небесної Сотні

Проеведено тематичні заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічення пам'яті Героїв Небесної сотні.
14 лют. 2017

Поглиблений медичний огляд школярів

14 лютого проводився поглиблений медичний огляд учнів лікарями Харківської міської поліклініки №23
13 лют. 2017

Тиждень біології та хімії

Розпочався тиждень біології та хімії з виставки стінгазет, рефератів та випуску органу учнівського самоврядування - газети "Шкільний розмай"
11 лют. 2017

Участь у фіналі міської інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

11.02.2017 року команда 11-А класу "Філософи" брала участь у фінанлі міської інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?".
10 лют. 2017

Шкільний конкурс "Я +комп'ютер"

Проведено шкільний конкурс "Я +комп'ютер" для учнів 5-9-х класів.
9 лют. 2017

Шкільний конкурс "Я +комп'ютер"

Завершився відбірковий етап шкільного конкурсу "Я + комп'ютер". Учні продемонстрували вміння відбирати потрібну інформацію для оформлення творчих завдань з предметів