6 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

У п’ятницю, 6 жовтня, о 12:00 відбувся Всеукраїнський урок єдності для учнів 5-11-х класів, їхніх батьків та вчителів!
5 жовт. 2023

Участь педагогів у районних заходах

Практичний психолог гімназії Касумова О.С. взяла участь у засіданні супервізійної групи для практичних психологів району!
4 жовт. 2023

Виховні заходи

З нагоди відзначення всесвітнього дня тварин у гімназії проведено виховні заходи відповідної тематики!
3 жовт. 2023

Інформ-реліз

До вашої уваги інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області у вересні 2023 року!
2 жовт. 2023

Увага!

Запрошуємо до участі в конкурсі!
1 жовт. 2023

Привітання Харківського міського голови

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти!
29 вер. 2023

Вітаємо!

Спільнота гімназії вітає усіх педагогічних працівників з прийдешнім професійним святом!
26 вер. 2023

Єдиний урок з безпеки

Для учнів 3-6 класів проведено онлайн - "Єдиний урок з безпеки" представником ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області
22 вер. 2023

Міжнародний день миру

У школі проведено години спілкування з нагоди відзначення Міжнародного дня миру!
21 вер. 2023

Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорогах!»

В рамках проведення місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорогах!» для учнів 5-х класів проведено годину спілкування "Будь уважним на дорозі!"