13 квіт. 2017

Перемога юних інформатиків

ІІІ місце на районному турнірі посіла команда юних інформатиків у складі: Безкоровайна Кіра, Клименко Анна, Гармидер Ангеліна, Шарко Діана, Батрак Максим
10 квіт. 2017

Вітаємо Гладковську Анну

Учениця 11-А класу Гладковська Анна посіла ІІ місце в ІІІ (всеукраїнському) конкурсі -захисті науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН із соціології.
7 квіт. 2017

День цивільного захисту

07 ківтня 2017 року у школі проведено День циівльного захисту.
5 квіт. 2017

Вітаємо Склярову Дар'ю

Вітаємо Склярову Дар'ю, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІІ місце в районному конкурсі серед лідерів учнівського самоврядування "Ми разом"!
31 бер. 2017

Інформація про Національний університет цивільного захисту України

Національний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що акредитовано за IV рівнем з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року.
30 бер. 2017

Психологічні тренінги

Із учнями школи проведено тренінги щодо профілактики психологічного здоров'я.
29 бер. 2017

Профорієнтаційна робота

Учні 8-9-х класів відвідали День відкритих дверей у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.
28 бер. 2017

Спортивні заходи на канікулах

Проведені змагання з волейболу для учнів школи.
24 бер. 2017

Підсумки діяльності за чверть

Проведено лінійки з нагородження кращих спортсменів, учасників Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ, переможців конкурсів, які проводилися протягом ІІІ чверті
22 бер. 2017

Вітаємо з перемогою спортсменів школи

У Кубку Харківської області з кікбоксингу перемогу здобули учні школи: Вдовиченко Олексій (І місце), Істратов Олександр (ІІІ), Середа Артем (ІІ), Ненахов Микита (І), Миронова Поліна (І), Тренера Ільгова О.С. вітаємо!