17 трав. 2020

Хвилина мовчання

О 12.00 у День пам'яті жертв політичних репресій вшановано загиблих Всеукраїнською хвилиною мовчання
17 трав. 2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

17 травня 2020 року є Днем пам'яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. З цієї нагоди на будівлях усіх закладів освіти району було приспущено Державний Прапор України. Вшануймо о 12:00 хвилиною мовчання пам’ять жертв політичних репресій!
13 трав. 2020

Вітаємо команду учнів 6-х класів, яка посіла ІІІ місце в міському конкурсі учнівських проєктів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей» в номінації «Харків – мої крила» (5-6 класи) з проєктом «Пазломанія»! У складі: Базими Дмитра, учня 6-А класу, Каркач Софії, учениці 6-Б класу, Сазонова Артема, учня 6-Б класу.
13 трав. 2020

Вітаємо вчителя початкових класів Вернер Ольгу Юріївну

За підсумками фестивалю "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують" у 2020 році, що проводився за темою "Медіаосвіта - актуальний компонент Нової української школи", вчитель початкової школи Вернер Ольга Юріївна нагороджена Дипломом ІІ ступеня, представивши роботу " Медіаграмотність та інформаційні технології у сучасній початковій школі"
12 трав. 2020

Триває дистанційне навчвання

У нашому закладі триває дистанційне навчвання.
12 трав. 2020

Дистанційне навчання педагогів

Районні та шкільні методичні заходи проводяться в режимі он-лайн: конференції з питань використання сучасних технологій навчання; на шкільних форумах вирішуються проблеми практичного застосування елементів ДН та ефективного їх використання вчителями закладу освіти
9 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги!

Уважаемые сотрудники и родители Харьковской школы № 52! Дорогие ученики! День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более. Наших ветеранов остается все меньше. На весь огромный Харьков – всего несколько сотен тех, кто реально прошел ад и огонь войны. В первую очередь ветеранам наши слова благодарности. Нам следует не забывать тех, кто не вернулся с фронтов, тех, кто ушел от нас уже в мирное время, заботиться о тех, кто еще рядом с нами, и не допустить возобновления тех страшных событий. Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт. Харьков вас любит и ценит. С Днем Победы!!! С уважением, Харьковский городской голова Геннадий Кернес
8 трав. 2020

Участь у воркшопі "Як навчати дітей в режимі ONLINE"

Члени адміністрації та педагоги закладу освіти взяли активну участь у першому воркшопі " Як навчати дітей в режимі ONLINE", який проводила Громадська спілка "Харківський ІТ Кластер". На вебінарі - практикумі розглядалися питання щодо використання технологій дистанційного навчання при організації поточного та підсумкового контролю знань здобувачів освіти.
6 трав. 2020

У закладі освіти триває процес дистанційного навчання

У закладі освіти триває процес дистанційного навчання. Вчителі проводять уроки за допомогою хмарних сервісів, відеоконференцій та онлайн-уроків на платформах Zoom,Google Hangouts, Google Клас. Використовуються інтерактивні навчальні матеріали, які містять інструкції, навчальний контент (відео, текст, малюнки), самоперевірку, посилання. За графіком перевірочних робіт учні мають можливість узагальнити самостійно вивчений матеріал. До 19 травня 2020 року планується виставлення семестрових та річнх балів.
4 трав. 2020

Щорічне звітування керівника ХЗОШ №52 перед громадськістю

04 червня 2020 року о 17:00 відбудеться щорічне звітування директора ХЗОШ №52 Прибиловської Н.В. у режимі онлайн. Порядок денний: Про виконання рішень попередньої конференції; Звіт директора ХЗОШ №52 перед громадськістю. Про затвердження основних напрямів удосконалення освітнього процесу; Про стимулювання праці директора ХЗОШ №52 Прибиловської Н.В.