2 лист. 2018

Вітаємо Онопрієнка Євгена

Онопрієнко Євген, учень 6-Б класу, став переможцем міського конкурсу "Мандрівка центром Харкова" у номінації "За популяризацію поетичного жанру"
1 лист. 2018

Перемога юних футболістів

Команда юних футболістів школи здобула право відстоювати призове ІІІ місце у районних змаганнях з футболу
1 лист. 2018

Співпраця з організацією ветеранів м. Харкова

Педагогічний колектив ХЗОШ №52 нагороджений Грамотою Харківської міської організації ветеранів України за плідну працю з патріотичного виховання учнівської молоді та співпрацю з організацією ветеранів м. Харкова.
29 жовт. 2018

Вітаємо Саприкіну Віталіну та Жаботинську Анастасію

Саприкіна Віталіна та Жаботинська Анастасія, учениці 10-А класу, нагороджені Дипломами І та ІІ ступеня як учасники конкурсу творів-есе з психології, який проводився в рамках ІІ міжрегіональної науково-практичної конференції з профорієнтації та професійного вдосконалення психологів "Харківський осінній марафон психотехнологій"
26 жовт. 2018

Вітаємо з перемогою юних спортсменів

Вихованці секції тхеквондо знову стали призерами Всеукраїнських змагань
24 жовт. 2018

Відвідування заходів в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут»

Відвідування учнями 9-А класу науково-популярних заходів «ОСІННІ КАНІКУЛ З ПОЛІТЕХОМ» в стилі «Hands On Science» в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».
23 жовт. 2018

Змагання "Веселі старти" серед учнів 6-х класів

22 жовт. 2018

Відвідування учнями 5-Б класу науково-популярних заходів «ОСІННІ КАНІКУЛ З ПОЛІТЕХОМ» в стилі «Hands On Science» в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».
19 жовт. 2018

ЗНО-2019 Інформаційне повідомлення Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
19 жовт. 2018

Проект DARE - у практиці превентивного виховання

Успішно проводилися протягом І чверті тренінги з превентивної освіти старшокласників у рамках австро-українського проекту DARE