13 груд. 2018

Відкритий урок

Учитель початкової школи Марач Лілія Миколаївна провела відкритий урок у початковій школі, акцентуючи увагу на використанні ефективних методів та прийомів ігрових технологій у педпрактиці
11 груд. 2018

Вітаємо

Василенко Софію та вчителя історії України Пархоменко Марію Вікторівну з перемогою у конкурсі-захисті науково- дослідницьких робіт учнів -членів МАН (І місце) на районному етапі.
10 груд. 2018

Вітаємо!

У змаганнях на Чемпіонаті світу з козацького двобою Червоний Тимофій, учень 5-А класу, посів ІІ місце.
7 груд. 2018

Відкритий урок англійської мови

Учитель англійської мови Драмачова Наталія Володимирівна провела відкритий урок з демонстрацією ефективних методів розвитку комунікативних навичок школярів
7 груд. 2018

До тижня права

У рамках проведення Тижня права для учнів 8-А та 9-А класів була проведена зустріч з представником ювенальної поліції Чумаком Є.Ю.
6 груд. 2018

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України була організована виставка малюнків, проведена радіопередача та години спілкування "Жити - Вітчизні служити"
5 груд. 2018

Диплом Департаменту освіти Харківської міської ради

Дипломом Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджений колектив ХЗОШ №52 за сприяння розвитку Харківської міської організації учнівського самоврядування та реалізацію проекту "Діти знають, як зробити світ кращим"
5 груд. 2018

Вітаємо учнів школи

Заклад освіти отримав свідоцтво «Школа миру-2018» за активну участь у Всеукраїнському проекті «Мережа шкіл миру», яка здійснюється Всеукраїнським союзом ветеранів війни, Асоціацією миротворців України, Громадським об’єднанням миротворців та учасників міжнародних операцій за підтримки Представництва ООН в Україні та Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру
4 груд. 2018

Відкритий урок з фізики

Учитель фізики Пасько Ольга Андріївна провела відкритий урок-лабораторну роботу з метою демонстрації ефективності застосування ІКТ та рефлексії як умов підвищення рівняі сучасного підходу до організації освітнього процесу.
3 груд. 2018

Вітаємо шкільних лідерів

За ігрову програму "Діти знають, як зроботи світ краще" та роботу в напрямі "Школа миру" учні закладу освіти нагороджуються на звітно-виборчій конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування.