26 груд. 2018

Новорічні вистави у Київському районі

У приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості № 3 відбулися новорічні вистави для дітей закладів освіти Київського району. Активними глядачами були і учні нашої школи. Школярів привітав заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович.
26 груд. 2018

Підсумки роботи за І семестр 2018/2019 навчального року

На лінійках були підведені підсумки роботи за І семестр 2018/2019 навчального року, кращі учні нагороджені Грамотами та Дипломами за участь у різноманітних конкурсах, змаганнях.
21 груд. 2018

Новорічні ранки

Для учнів початкових класів підготовлені та проведені Новорічні вогники. Підготували інсценізації казок талановиті діти 5-11-х класів. Привітання з Новим 2019 роком та побажання успіхів у навчанні лунали від персонажів відомих народних та літературних казок.
20 груд. 2018

Новорічні подарунки від Харківського міського голови

Учні початкової школи на урочистій лінійці отримали подарунки від Харківського міського голови до Дня святого Миколая.
18 груд. 2018

Години спілкування із запобігання ДТ

Перед новорічними святами у класних колективах проводяться бесіди із запобігання дитячого травматизму, правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на водоймах.
17 груд. 2018

Урочистий районний захід

Урочисто вітали представники Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради учасників професійного конкурсу "Учитель року - 2019", серед яких була вчитель географії нашої школи Склярова Інга Петрівна
17 груд. 2018

Участь у конкурсі екскурсоводів

Учні 7-А та 9-А класів взяли участь у районному конкурсі екскурсоводів. Компетентному журі була представлена оглядова екскурсія " Ціна свободи"
13 груд. 2018

Відкритий урок

Учитель початкової школи Марач Лілія Миколаївна провела відкритий урок у початковій школі, акцентуючи увагу на використанні ефективних методів та прийомів ігрових технологій у педпрактиці
11 груд. 2018

Вітаємо

Василенко Софію та вчителя історії України Пархоменко Марію Вікторівну з перемогою у конкурсі-захисті науково- дослідницьких робіт учнів -членів МАН (І місце) на районному етапі.
10 груд. 2018

Вітаємо!

У змаганнях на Чемпіонаті світу з козацького двобою Червоний Тимофій, учень 5-А класу, посів ІІ місце.