16 лист. 2018

Відкритий урок

Проведено відкриті уроки з математики у 1-А класі та урок музичного мистецтва у 6-А класі. Учителі Єпіфанова О.П. та Ткачик Л.В. продемонстрували високий науковий та методичний рівень проведення уроків з використанням ігрових технологій.
15 лист. 2018

Участь у науково-практичній конференції

Представники педагогічного колективу закладу освіти були учасниками науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків"
15 лист. 2018

Конкурс виразного читання української поезії

Учні 1-4-х класів підготували і провели конкурс на кращого читця поетичних творів українських письменників. У різних номінаціях відзначені юні майстри українського слова.
13 лист. 2018

Вітаємо юних футболістів

Нагороди нашій футбольній команді - Диплом за ІІІ місце у районних змаганнях та кубок - вручив депутат Верховної Ради Грановський Олександр Михайлович
12 лист. 2018

Тиждень математики, інформатики, фізики

З 12 листопада розпочався тиждень математики, інформатики, фізики за окремим планом, у заходах передбачено проведення вікторин, конкурсів, квестів
9 лист. 2018

День української писемності

У закладі освіти до Дня української писемності були проведені заходи з популяризації української мови: радіодиктант, виставка кращих робіт школярів.
8 лист. 2018

Всеукраїнський турнір винахідників

Вітаємо з перемогою (ІІІ місце) Хромюка Олександра і команду Київського району у Всеукраїнському турнірі винахідників та раціоналізаторів.
6 лист. 2018

Шкільний етап конкурсу Петра Яцика

Учні 3-х та 4-х класів взяли активну участь у проведенні шкільного етапу конкурсу імені Петра Яцика
5 лист. 2018