26 лист. 2018

Відкритий урок

Учитель історії України Гальєва Любов Григорівна та учні 9-А класу продемонстрували уміння використовувати на практиці міжпредметні зв'язки.
23 лист. 2018

Збереження пам'яті про голодомор 1920-1930-х років ХХ століття

Для учнів 5-9-х класів були проведені бібліотечні уроки про голодомор 1920-1930-х років ХХ століття
22 лист. 2018

Науково-практична конференція

22 листопада 2018 року в школі пройшла науково-практична конференція серед учнів 9-11-х класів "Перші кроки в науку".
22 лист. 2018

Команда КВК - у півфіналі

Команда КВК закладу освіти виступила у півфіналі міської Ліги КВК у Національному технічному університеті "ХПІ"
21 лист. 2018

День гідності та свободи

До Дня гідності та свободи у закладі освіти проведено заходи для учнів 8-10-х класів: радіопередача, години спілкування.

Вітаємо Артеменко Єлизавету та Волкову Юлію

Учениці 11-А класу Артеменко Єлизавета та Волкова Юлія стали переможцями освітнього онлайн-проекту, направленому на збереження пам'яті про Голокост "Вчимося пам'ятати".

Відкриття виставки "Голокост" у ХНУ імені В.Каразіна

Учні 10- А та 11- А класів відвідали захід, присвячений Голокосту, який проходив у Харківському національному університеті імені В.Каразіна.

Відкритий урок

Проведено відкриті уроки із застосуванням інформаційних технологій з біології у 8-А класі вчителем Астафуровою Л.І. та фізичної культури (вчитель фізичної культури Бутенко Н.Ю. )
16 лист. 2018

Відкритий урок

Проведено відкриті уроки з математики у 1-А класі та урок музичного мистецтва у 6-А класі. Учителі Єпіфанова О.П. та Ткачик Л.В. продемонстрували високий науковий та методичний рівень проведення уроків з використанням ігрових технологій.
15 лист. 2018

Участь у науково-практичній конференції

Представники педагогічного колективу закладу освіти були учасниками науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків"