19 жовт. 2018

ЗНО-2019 Інформаційне повідомлення Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Проект DARE - у практиці превентивного виховання

Успішно проводилися протягом І чверті тренінги з превентивної освіти старшокласників у рамках австро-українського проекту DARE

Школі - 'чисте подвір'

Членами шкільного Парламенту організовано прибирання території закладу освіти перед канікулами

Вчимося бути Лідерами

Президент шкільної Парламентської республіки Владислав Пальчиков та члени ШПР ХЗОШ №52 Слабодчикова Ганна та Хуповець Софія були учасниками учнівського форуму «Велика рада старшокласників» на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, де обговорювалися важливі питання учнівського самоврядування.

У Харківській академії культури

Учні 9-А класу були учасниками відкритого заходу в Харківській академії культури, який проводив кандидат історичних наук Фомін Михайло Володимирович.

Уроки на природі

Уроки, проведені на шкільному подвір'ї, дозволяють краще засвоїти матеріал з природознавства. Такі практичні заняття - у педагогічній скарбниці вчителя вищої кваліфікаційної категорії, Відмінника освіти України Васянович О.О.
18 жовт. 2018

Урочистості з нагоди відкриття конкурсу

Відповідно до листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 16.10.2018 № 4037/02-20/18, листа комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» від 10.10.2018 № 1206 «Про урочисте відкриття та проведення І етапу IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у закладі освіти проведено урочисту лінійку.
16 жовт. 2018

Вітаємо команду КВК

Старшокласники успішно виступили на районному конкурсі КВК. Молодці! так тримати!
10 жовт. 2018

Змагання юних спортсменів

У м.Кам'янське проходить Чемпіонат України зі стрибків на батуті, у якому беруть участь учні школи - юні спортсмени: Ткаченко Данило, Червоний Тимофій, Комісаров Максим, Рєнкова Валерія.
8 жовт. 2018

Вітаємо Орлова Семена

Вітаємо Орлова Семена, який посів І місце в Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юніорів у ваговій категорії 54 кг.