5 квіт. 2017

Вітаємо Склярову Дар'ю

Вітаємо Склярову Дар'ю, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІІ місце в районному конкурсі серед лідерів учнівського самоврядування "Ми разом"!
31 бер. 2017

Інформація про Національний університет цивільного захисту України

Національний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що акредитовано за IV рівнем з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року.
30 бер. 2017

Психологічні тренінги

Із учнями школи проведено тренінги щодо профілактики психологічного здоров'я.
29 бер. 2017

Профорієнтаційна робота

Учні 8-9-х класів відвідали День відкритих дверей у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.
28 бер. 2017

Спортивні заходи на канікулах

Проведені змагання з волейболу для учнів школи.
24 бер. 2017

Підсумки діяльності за чверть

Проведено лінійки з нагородження кращих спортсменів, учасників Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ, переможців конкурсів, які проводилися протягом ІІІ чверті
22 бер. 2017

Вітаємо з перемогою спортсменів школи

У Кубку Харківської області з кікбоксингу перемогу здобули учні школи: Вдовиченко Олексій (І місце), Істратов Олександр (ІІІ), Середа Артем (ІІ), Ненахов Микита (І), Миронова Поліна (І), Тренера Ільгова О.С. вітаємо!
20 бер. 2017

Нагородження Базими Ігоря

Відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу "Юні дарування". Дипломи вручали Івлєв В.В., заступник голови адміністрації Київського району, Куценко Т.В., начальник Управління освіти
17 бер. 2017

Просвітницькі заходи

Спеціалістами Центру Підтримки Сім'ї за сприяння товариства Червоного Хреста та Дитячого фонду ЮНІСЕФ для учнів школи були проведені просвітницькі заходи.
17 бер. 2017

Районний конкурс ДЮП

Шкільна команда "Прометей" взяла активну участь у районному конкурсі ДЮП.