15 груд. 2017

Засідання ради школи

13 грудня 2017 року відбулося засідання ради школи з підведення підсумків роботи за І семестр 2017/2018 навчального року.
14 груд. 2017

Вітаємо!

Вітаємо учня 7-А класу Ільєнкова Микиту, який посів ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.
12 груд. 2017

Вітаємо Базима Ігоря

Базима Ігор став лауреатом І премії XXIV Міжнародного музичного фестивалю виконавського мистецтва "Музика-наш спільний дім" в номінації "вокалісти-солісти".
8 груд. 2017

Лекція про гармонію

Аспірант Харківської державної академії дизайну та мистецтв Стешенко Сергій Валентинович прочитав лекцію для учнів 7-А та 8-А класів про гармонійний розвиток особистості
7 груд. 2017

Перемога на Всеукраїнському рівні

Випускниця школи Балабанова Анна стала переможцем (І місце) Кубку України з тхеквон-до
7 груд. 2017

Відкриті уроки

Вчителі англійської мови Драмачова Н.В. та Ситник О.М., початкової школи Вернер О.Ю. та Ткачик Л.В. провели відкриті уроки з метою реалізації міжпредметних зв'язків.
6 груд. 2017

День Збройних сил України

Серед учнів 1-10-х класів проведено конкурс-огляд стройової пісні.
5 груд. 2017

Батьківські збори на правову тематику

5 груд. 2017

Вітаємо юних спортсменів

Учні школи посіли призові місця у Всеукраїнському турнірі з теквон-до: Вдовіченко О.(І місце), Єлісеєв М. (2 місце), Істратов О. (3 місце), Середа А. (3 місце)
1 груд. 2017

Лекція "Стоп,СНІД!"

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в школі були проведена лекція "Стоп,СНІД!"