7 груд. 2017

Перемога на Всеукраїнському рівні

Випускниця школи Балабанова Анна стала переможцем (І місце) Кубку України з тхеквон-до
7 груд. 2017

Відкриті уроки

Вчителі англійської мови Драмачова Н.В. та Ситник О.М., початкової школи Вернер О.Ю. та Ткачик Л.В. провели відкриті уроки з метою реалізації міжпредметних зв'язків.
6 груд. 2017

День Збройних сил України

Серед учнів 1-10-х класів проведено конкурс-огляд стройової пісні.
5 груд. 2017

Батьківські збори на правову тематику

5 груд. 2017

Вітаємо юних спортсменів

Учні школи посіли призові місця у Всеукраїнському турнірі з теквон-до: Вдовіченко О.(І місце), Єлісеєв М. (2 місце), Істратов О. (3 місце), Середа А. (3 місце)
1 груд. 2017

Лекція "Стоп,СНІД!"

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в школі були проведена лекція "Стоп,СНІД!"
1 груд. 2017

Конкурс "Я+комп'ютер"

01 грудня 2017 року в школі пройшов конкурс "Я+комп'ютер" серед учнів 5-9-х класів.
27 лист. 2017

Вітаємо!

Вітаємо лауреата Всеукраїнського фестивалю "Зірковий хіт" Бизиму Ігоря, який посів ІІ місце в номінації "Естрадний вокал".
24 лист. 2017

День пам'яті жертв Голодомору.

Проведені години спілкування для учнів 1-10-х класів з нагоди 85-ї річниці Голодомору.
24 лист. 2017

Конкурс "Я+комп'ютер"

24 листопада в школі пройшов конкурс "Я+комп'ютер" серед учнів 1-4-х класів.