18 груд. 2018

Години спілкування із запобігання ДТ

Перед новорічними святами у класних колективах проводяться бесіди із запобігання дитячого травматизму, правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на водоймах.
17 груд. 2018

Урочистий районний захід

Урочисто вітали представники Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради учасників професійного конкурсу "Учитель року - 2019", серед яких була вчитель географії нашої школи Склярова Інга Петрівна
17 груд. 2018

Участь у конкурсі екскурсоводів

Учні 7-А та 9-А класів взяли участь у районному конкурсі екскурсоводів. Компетентному журі була представлена оглядова екскурсія " Ціна свободи"
13 груд. 2018

Відкритий урок

Учитель початкової школи Марач Лілія Миколаївна провела відкритий урок у початковій школі, акцентуючи увагу на використанні ефективних методів та прийомів ігрових технологій у педпрактиці
11 груд. 2018

Вітаємо

Василенко Софію та вчителя історії України Пархоменко Марію Вікторівну з перемогою у конкурсі-захисті науково- дослідницьких робіт учнів -членів МАН (І місце) на районному етапі.
10 груд. 2018

Вітаємо!

У змаганнях на Чемпіонаті світу з козацького двобою Червоний Тимофій, учень 5-А класу, посів ІІ місце.
7 груд. 2018

Відкритий урок англійської мови

Учитель англійської мови Драмачова Наталія Володимирівна провела відкритий урок з демонстрацією ефективних методів розвитку комунікативних навичок школярів
7 груд. 2018

До тижня права

У рамках проведення Тижня права для учнів 8-А та 9-А класів була проведена зустріч з представником ювенальної поліції Чумаком Є.Ю.
6 груд. 2018

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України була організована виставка малюнків, проведена радіопередача та години спілкування "Жити - Вітчизні служити"
5 груд. 2018