5 груд. 2018

Вітаємо учнів школи

Заклад освіти отримав свідоцтво «Школа миру-2018» за активну участь у Всеукраїнському проекті «Мережа шкіл миру», яка здійснюється Всеукраїнським союзом ветеранів війни, Асоціацією миротворців України, Громадським об’єднанням миротворців та учасників міжнародних операцій за підтримки Представництва ООН в Україні та Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру
4 груд. 2018

Відкритий урок з фізики

Учитель фізики Пасько Ольга Андріївна провела відкритий урок-лабораторну роботу з метою демонстрації ефективності застосування ІКТ та рефлексії як умов підвищення рівняі сучасного підходу до організації освітнього процесу.
3 груд. 2018

Вітаємо шкільних лідерів

За ігрову програму "Діти знають, як зроботи світ краще" та роботу в напрямі "Школа миру" учні закладу освіти нагороджуються на звітно-виборчій конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування.
27 лист. 2018

Вітаємо юних спортсменів

На турнірі з тхеквондо та чемпіонаті Харківської області з кікбоксингу знову учні нашої школи здобули перемоги: Лагута О., Миронова П., Кічігіна К., Кічігіна Д. (І місце), Білоус С. (ІІ місце), Істратов О., Ненахов М. (І - ІІІ місце), Вдовіченко О. (І місце), Єлісеєв М., (ІІІ місце). Молодці!
27 лист. 2018

Бінарний урок

Учителі зарубіжної літератури Конопльова С.В. та географії Склярова І.П. провели бінарний урок у 6-А класі за романом Жюля Верна "П'ятнадцятирічний капітан"
26 лист. 2018

Відкритий урок

Учитель історії України Гальєва Любов Григорівна та учні 9-А класу продемонстрували уміння використовувати на практиці міжпредметні зв'язки.
23 лист. 2018

Збереження пам'яті про голодомор 1920-1930-х років ХХ століття

Для учнів 5-9-х класів були проведені бібліотечні уроки про голодомор 1920-1930-х років ХХ століття
22 лист. 2018

Науково-практична конференція

22 листопада 2018 року в школі пройшла науково-практична конференція серед учнів 9-11-х класів "Перші кроки в науку".
22 лист. 2018

Команда КВК - у півфіналі

Команда КВК закладу освіти виступила у півфіналі міської Ліги КВК у Національному технічному університеті "ХПІ"
21 лист. 2018

День гідності та свободи

До Дня гідності та свободи у закладі освіти проведено заходи для учнів 8-10-х класів: радіопередача, години спілкування.