День науки

Учні школи презентували роботу шкільного наукового товариства "АЗІМУТ" на заході в рамках проведення Дня науки в Київському районі

Вітаємо Склярову Дар'ю

Склярова Дар' посіла ІІ місце у міському конкурсі учнівських творчо-пошукових робіт "Мій родовід: від витоків до сучасності"

Вітаємо Айрапетян Аліну

Айрапетян Аліна, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області, посіла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" у номінації "Малюнок"
3 трав. 2017

Конкурс малюнків

Учні школи беруть активну участь у конкурсі малюнків "Я маю право"
1 трав. 2017

Навчальна практика у ХНУ "ХАІ"

Навчальна практика у ХНУ "ХАІ" учнів 8-х класів.
28 квіт. 2017

Акція "Затишна школа"

Учні провели генеральне прибирання приміщень та території навчального закладу, висадили квіти на подвір'ї навчального закладу, створюючи затишну атмосферу для успішного навчання
28 квіт. 2017

День охорони праці

До Дня охорони праці у навчальному закладі були оформлені інформаційні стенди
27 квіт. 2017

Прощання з Букварем

Для учнів 1-х класів проведено Свято прощання з Букварем
26 квіт. 2017

Тиждень з охорони праці

З 24.04.2017 по 28.04.2017 року в школі проходить тиждень з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності, присвячений Національному дню охорони праці за темою: "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці".
26 квіт. 2017

Нагородження педколективу

Грамотою Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету нагороджено ХЗОШ №52 за активну участь школярів у природничій олімпіаді, присвяченій Міжнародному Дню Землі