День Державного прапора України

23 серпня відзначається День державного прапора України.
23 серп. 2018

До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-Матері поклали квіти освітяни Київського району.

Рівно 75 років тому, Радянська армія вигнала з Харкова нацистів. Саме тому день міста Харкова відмічається цього дня. Традиційно харків’яни складають квіти на честь загиблих радянських бійців на меморіалі слави у районі Лісопарку. Сьогодні 23 серпня 2018 року до пам’ятнику прийшли тисячі харків’ян. До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-Матері поклали квіти й освітяни Київського району. Довідка Величний меморіальний комплекс Слави був відкритий у 1977 році. Місце для нього було вибрано в Лісопарку. Комплекс був створений з такою метою, щоб увічнити безсмертний подвиг і героїзм радянських людей у боротьбі з нацистським фашизмом. У північній частині міста, в Лісопарку, гітлерівці стратили більше десятка тисяч радянських партизан, військовополонених, підпільників і патріотів, які не захотіли підкоритися ворогові.

День визволення міста Харкова

Члени педагогічного колективу ЗЗСО № 52 взяли участь в урочистому покладанні квітів до Меморіалу Слави на честь 75 річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників.
16 серп. 2018

Завдання Всеукраїнських турнірів з базових предметів

На сайті школи розміщено завдання Всеукраїнських турнірів з базових предметів (розділ "Обдарована молодь" - турніри)
10 серп. 2018

До уваги! Зміна номерів телефонів.

У ХЗОШ № 52 змінено міські номери телефонів: - (057) 725-19-27 - директора школи; - (057) 725-18-54 - приймальня закладу освыти.
9 серп. 2018

До 1 вересня

Триває підготовка до нового навчального року: упорядковується територія закладу.
30 лип. 2018

Одладнено місце для охоронця

25 лип. 2018

Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

24 лип. 2018

Завдання фінального етапу ХIV Всеукраїнського турніру юних економістів

До уваги вчителів та учнів! Завдання фінального етапу ХIV Всеукраїнського турніру юних економістів Повідомляємо, що фінальний етап ХIV Всеукраїнського турніру юних економістів відбудеться у жовтні-листопаді 2018 року. Завдання фінального етапу ХIV Всеукраїнського турніру юних економістів
23 лип. 2018

Косметичний ремонт

Проводиться косметичний ремонт у кабінеті №6. Пофарбовано підлогу.