6 лист. 2018

Шкільний етап конкурсу Петра Яцика

Учні 3-х та 4-х класів взяли активну участь у проведенні шкільного етапу конкурсу імені Петра Яцика
5 лист. 2018

Змагання юних футболістів

Команда юних футболістів школи посіла почесне ІІІ місце в районних змаганнях з футболу
3 лист. 2018

Міський суботник

Учні та вчителі школи взяли активну участь у проведенні міського суботника
2 лист. 2018

Вітаємо Онопрієнка Євгена

Онопрієнко Євген, учень 6-Б класу, став переможцем міського конкурсу "Мандрівка центром Харкова" у номінації "За популяризацію поетичного жанру"
1 лист. 2018

Перемога юних футболістів

Команда юних футболістів школи здобула право відстоювати призове ІІІ місце у районних змаганнях з футболу
1 лист. 2018

Співпраця з організацією ветеранів м. Харкова

Педагогічний колектив ХЗОШ №52 нагороджений Грамотою Харківської міської організації ветеранів України за плідну працю з патріотичного виховання учнівської молоді та співпрацю з організацією ветеранів м. Харкова.
29 жовт. 2018

Вітаємо Саприкіну Віталіну та Жаботинську Анастасію

Саприкіна Віталіна та Жаботинська Анастасія, учениці 10-А класу, нагороджені Дипломами І та ІІ ступеня як учасники конкурсу творів-есе з психології, який проводився в рамках ІІ міжрегіональної науково-практичної конференції з профорієнтації та професійного вдосконалення психологів "Харківський осінній марафон психотехнологій"
26 жовт. 2018

Вітаємо з перемогою юних спортсменів

Вихованці секції тхеквондо знову стали призерами Всеукраїнських змагань
24 жовт. 2018

Відвідування заходів в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут»

Відвідування учнями 9-А класу науково-популярних заходів «ОСІННІ КАНІКУЛ З ПОЛІТЕХОМ» в стилі «Hands On Science» в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».
23 жовт. 2018

Змагання "Веселі старти" серед учнів 6-х класів